המלצות

 

מכתב המלצה

 

כולנו רוצים להיות בריאים ובעיקר חטובים !!! אני תמיד , במשך שנים חיה בריא- אוכלת רק מזון בריא ולא מעובד מודדת כמויות משתדלת מאיד לא ל"חטוא" ועושה המון המון ספורט . למרות כל אלה ולמרות המסירות האדוקה לאורח חיים בריר לא הייתי מרוצה מהגוף שלי ובעיקר סבלתי מהמון כאבי בטן, נפיחויות ותשישות.

הלכתי למספר דיאטנים שנתנו לי תפריט שלפעמים הרגשתי שאני מכתיבה להם אותו והם ממתנים לי כמויות אף אחד מהם לא חידש לי כלום ובעיקר לא שינה כלום על הסקלה פרט למספר גרמים.... הסתכלתי על עצמי בתמונות ולא אהבתי לא כי הייתי שמנה שעודך משקל אלא כי לא ראיתי את הגרסאה הטובה ביותר של עצמי וידעתי שאני יכולה יותר מזה!

אותי מאוד העסיק העניין של התזונה והרצון לפצח את נוסחת ההצלחה ללא סבל וללא רעב. תמיד חשבתי שיש משהו לא פתור כי אם אני אוכלת בריא ופחות מעוד הרבה אנשים מסביבי עושה מלא ספורט איך זה שאני לא יורדת ואיך זה שאני סובלת.

ההתעסקות היום יומית התישה אותי ואז אחרי שנים של מרדף סביב הזנב של עצמי מצאתי באינטרנט המלצה ממש כמו זו על דר סרג' ..

חששתי שזה יהיה עוד דיאטן ועוד " שיטה" חולפת אבל ממש לא !!!!!!!!!!

סרג' הוא היחיד מכל מה שהכרתי שהתאים את התזונה לגוף שלי!!!!!!!!! לדם שלי, לפעילות שלי, לאבחון הממוקד שביצע דרך עיניי.

הרגיש לי שהוא קורה אותי כמו מפה זה היה יותר עמוק מטיפול פסיכולוגי!

אני רק חודש וחצי אצלו והוא עשה לי שינוי ענקי בחיים . אני מרגישה שבורכתי וזכיתי בו! הוא המנטור שלי, הרופא שלי והמושיע מהייסורים המייגעים בהתעסקות במה לאכול ומתי!

הוא תפס תפקיד משמעותי בחיי !!! התוצאות מעולם לא היו כה מהירות ואני לא מדברת רק על ירידה מהירה וקלה במשקל אלא גם על ההטבה הבריאותית מכל המיחושים והתסמינים שסבלתי קודם לכן.

אין דמות יותר מקצועית יסודית ובטוחה לאורח חיים בריא מסרג!

תודה לך על מי שאתה בשבילי!!!!!!